Duomenys kaupiami ir
saugomi juridinių asmenų
registre, kodas 191638647

Kodėlčiuko archyvas
Kodėlčiuko archyvas
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai
Partneriai

Priešmokyklinio ugdymo  „Bitučių“ grupės vaikai dalyvavo tarptautiniame projekte „We look at the same sky from different windows“.  Projekto tikslas – padėti mūsų mokiniams bendrauti su bendraamžiais įvairiose šalyse, ugdyti asmenis, turinčius 21-ojo amžiaus įgūdžių, saugančius savo kultūrą ir gerbiančius skirtingas kultūras.

Projektas prasidėjo gruodžio mėnesį. Vaikai dalyvavo projekto logotipo,  plakato kūrime bei rinkimuose, kūrė savo avatarus, piešė naujametines  sveikinimo atvirutes bei vaizdo įrašu sveikino partnerius.

Sausio mėnesį vaikai mokėsi pažinti šalių vėliavas jas spalvindami bei žaisdami vėliavų dėlionių žaidimus, kūrė bendrą projekto eilėraštį. Iš gamtinės medžiagos konstravo raides, kurios buvo sujungtos į bendrą projekto pavadinimą.

Vasario mėnesį mokėsi pasisveikinti projekto partnerių kalbomis, domėjosi saugiu internetu, atliko užduotis bei žaidė saugaus interneto  žaidimus, diskutavo apie bendrą tikslą  – apsaugoti mūsų pasaulį (Quiver programa), išsakė savo mintis apie taiką.

Kovo mėnesį vaikai pristatė lietuvių liaudies žaidimą bei žaidė partnerių žaidimus, gamino ir pristatė tradicinį patiekalą (šaltibarščius), drabužius. Kalbėjo apie vandens svarbą ir jo saugojimą.

Balandžio mėnesį vaikai partneriams pristatė miestą, kuriame gyvena, kūrė bendrą dainą, dalyvavo virtualiame susitikime, kuriame sveikinosi projekto dalyvių  kalba bei ritmo dirbtuvėse, kuriose susitiko su dainininku, sukūrusiu melodiją bendrai dainai.